Ako to funguje

Zľavový agregátor TopZlavy.eu zhromažďuje rôzne druhy zliav zo slovenských zľavových portálov. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás nájdete všetky zľavy na jednom mieste rozdelené prehľadne do viacerých kategórií.

Nákup a objednanie tovaru alebo služby neprebieha na našej strane, ale na strane zľavového portálu, na ktorý Vás po kliknutí presmerujeme. Vaša platba a zmluvný vzťah vzniká medzi Vami a zľavovým portálom, preto nemáme vplyv na dodanie kupónov alebo vybavovanie reklamácií súvisiacich s konkrétnou zľavou.

Ako zľavy fungujú ?

- ide zväčša o marketingovú akciu zameranú na získanie nových klientov

- alebo o hromadné nakupovanie: čím viac ľudí kúpi službu či produkt, tým nižšia je cena

- v oboch prípadoch je akcia vždy časovo a kapacitne limitovaná.

Službu na Slovensku využívajú každoročne tisícky ľudí, postupujte nasledovne:

Vyberte si zľavu a kliknutím na tlačítko Na zľavu ... zobrazíte podrobnejšie informácie. Ak chcete využiť zľavu, kliknite na Kúpiť a postupujte podľa inštrukcií. Po zaplatení Vám príde e-mailom kupón, ktorý stačí vytlačiť. Zľavu využijete po predložení vytlačeného kupónu u jej poskytovateľa. Zľavy si môžete zotriediť napr. podľa ceny, výšky zľavy, predávanosti.

Keďže ide prevažne o služby, firma sa v podstate len vzdá svojej marže a poskytne službu s vysokou zľavou. Získa tak nových zákazníkov. Ak budú spokojní, vrátia sa znovu. A to je cieľ akcie. Zákazník tak zakúpi relevantnú službu za zlomok ceny. Je to teda výhodné tak pre zákazníka, ako aj pre firmu poskytujúcu zľavu.